Sizin için ne yapabiliriz ?

Kablolu veya Kablosuz Kamera, Video Kayıt Cihazları,  Görüntüleme Görüntü Aktarma Sistemleri ve bunun gibi her türlü ürünün alımını , satımını, imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak ve bununla ilgili tüm aksesuarlarıyla beraber sistemin alt yapı ve üst yapı çalışmalarını, tasarımını kurulumunu yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yerine getirmek. Bu sistemlerin teknolojik eğitimlerini vermek faaliyetlerimiz arasındadır.

Kablolu veya Kablosuz Hoparlör, Analog ve Dijital Mikser, CD DVD Player ve DVD Recorder, Surround Sound Preamplifier, DSP Prosesör (Dijital Sinyal İşlemcisi), Feedback Destoyer, Band Grafik Ekolayzır, Monitör Hoparlör, Kabin Tip Pasif veya Aktif Hoparlörler, Line Array Hoparlör, Surround Hoparlör, Monitör Hoparlör, Sub-bass (Subwoofer) Hoparlör, Amplifikatör (Farklı Güç Seçenekleriyle), Kablolu ve Kablosuz Mikrofonlar, Sistem İçin Gerekli Mikrofon Kabloları, Hoparlör Kabloları, Multicore Kablolar, 8’li ve 16’lı Stage Box ve bunun gibi her türlü ürünün alımını , satımını, imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak ve bununla ilgili tüm aksesuarlarıyla beraber sistemin alt yapı ve üst yapı çalışmalarını, tasarımını kurulumunu yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yerine getirmek. Bu sistemlerin teknolojik eğitimlerini vermek faaliyetlerimiz arasındadır.

Kablolu veya kablosuz her türlü Ekran, Projeksiyon Cihazı, Lazer Projeksiyon, Projeksiyon Perdesi, Projeksiyon Lifti, Bluray veya DVD Player, HDMI Matrix Switcher ,Prezentasyon Switcher, HDMI Scaler Switcher, VGA, HDMI Bağlantı Kitleri, Görüntü Aktarım Kitleri Extender Set ve bunların aksesuarlar gibi ürünlerin alımını , satımını, imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak ve bununla ilgili tüm aksesuarlarıyla beraber sistemin alt yapı ve üst yapı çalışmalarını, tasarımını kurulumunu yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yerine getirmek. Bu sistemlerin teknolojik eğitimlerini vermek faaliyetlerimiz arasındadır.

Kablolu veya kablosuz modem, router , access point , network switch, wireless hat yükseltici, gibi ürünlerin alımını , satımını, imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak ve bununla ilgili tüm aksesuarlarıyla beraber sistemin alt yapı ve üst yapı çalışmalarını, tasarımını kurulumunu yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yerine getirmek. Bu sistemlerin teknolojik eğitimlerini vermek faaliyetlerimiz arasındadır.

Kablolu veya kablosuz yangın algılama detektörleri, yangın algılama haberleşme modülleri, yangın ihbar santralleri, her türlü flaşörlü siren ve bunun gibi ürünlerin alımını , satımını, imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak ve bununla ilgili tüm aksesuarlarıyla beraber sistemin alt yapı ve üst yapı çalışmalarını, tasarımını kurulumunu yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yerine getirmek. Bu sistemlerin teknolojik eğitimlerini vermek faaliyetlerimiz arasındadır.

Kablolu veya kablosuz server, depolama cihazı, das, nas, san gibi ürünlerin alımını , satımını, imalatını, ithalatını ve ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak ve bununla ilgili tüm aksesuarlarıyla beraber sistemin alt yapı ve üst yapı çalışmalarını, tasarımını kurulumunu yapmak, bakım onarım ve servis hizmetlerini yerine getirmek. Bu sistemlerin teknolojik eğitimlerini vermek faaliyetlerimiz arasındadır.

Bizimle İletişime Geçin